Rodzina ostoją tradycji

Kategoria: wydarzenia lokalne
Administrator

Rodzina ostoją tradycji – 6. edycja festynu rodzinnego.

 

Trudno uwierzyć, ale już po raz szósty jesteśmy organizatorami popularnego wśród mieszkańców Rudołowic festynu. Cel  imprezy jest szczytny – pomoc szkole.

Organizatorów: Radę Rodziców, Stowarzyszenie Miłośników Historii i Tradycji Rudołowic  oraz nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów nie zrażała aura, która już po raz kolejny nie sprzyja imprezom na świeżym powietrzu.  Nawet w deszczu bawiliśmy się świetnie.  Przedszkolakom z oddziałów Nr 3 i Nr 4 oraz uczniom klas od I- IV podczas artystycznych występów przyświecało słońce. Zresztą już na wstępie temperaturę podniosły występy Biedronek - zespołu prowadzonego przez Panią Jolantę Kiełt. Tańce ludowe, popularne piosenki oraz gustowne stroje w wykonaniu małych artystów publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Podobnie jak program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie przedszkoli : Panie Barbarę Babij-Kornatka i Joannę Osmyk.

                Ze wzruszeniem oglądaliśmy popisy uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej w programie „Na jagody” przygotowanym przez Panie Marię Piątek i Bernadetę Brodę- Sycz z dynamicznymi układami tanecznymi opracowanymi przez Panią Annę Warzochę i wokalne występy czwartoklasistek pod kierunkiem Pani Katarzyny Sochy. Razem z rodzicami i mieszkańcami Rudołowic popisy małych artystów obejrzeli zaproszeni goście oraz licznie przybyli mieszkańcy Rudołowic i okolic.

Najmłodszym uczestnikom imprezy czas umilały gry, zabawy i konkursy przygotowane przez zaproszoną grupę animatorów z Rzeszowa. Natomiast dorośli mogli podziwiać wystawy fotografii ślubnych i zdjęć naszej wsi zrobionych z lotu ptaka przez miłośnika motolotni Pana Wacława Cwynara.

Poza tym każdy mógł sprawdzić, czy sprzyja mu szczęście kupując potrawy z grilla, domowe wypieki i otrzymując losy w postaci festynek. Wieczorne losowanie wartościowych nagród przysporzyło wiele emocji i wyłoniło wielu szczęściarzy.

Duże słowa uznania za przygotowanie tak wspaniałej imprezy należą się Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rudołowicach Panu Mariuszowi Baranowi, Radzie Rodziców oraz pracownikom naszej szkoły. W imieniu uczestników tej wspaniałej zabawy  -

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

 

For best business class hosting read InMotion Reviews and get a good web hosting deal.
Joomla Templates designed by Web Hosting Top